VDU Katalikų teologijos fakultetas kviečia į viešas paskaitas su graikų ortodoksų teologijos profesore Dimitra Koukoura iš Tesalonikų Aristotelio universiteto.

Paskaitos vyks vasario 4 d. VDU Katalikų teologijos fakulteto Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas).
11.15 - 13.00 paskaita "Liturgija ir evangelizacija ortodoksų teologijoje"
16.00 - 17.45 paskaita "Evangelizacija krikščioniškuose kraštuose: ortodoksiškoji homiletinė prieiga"

Paskaitos bus skaitomos anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Prof. dr. Dimitra Koukoura gimė Tesalonikuose, Graikijoje. Studijavo lingvistiką ir teologiją Tesalonikų bei Paryžiaus universitetuose. Įgijo teologijos mokslų daktarės laipsnį patristinės retorikos srityje. 1993 m. buvo pakviesta dėstyti homiletiką bei komunikaciją Tesalonikų Aristotelio universiteto Teologijos fakultete. Ji tapo pirmąja dėstytoja moterimi tarp tuo metu fakultete dirbusių 35 dėstytojų.

Profesorė yra šešių knygų ir daugybės mokslinių straipsnių autorė. Jos mokslinių tyrinėjimų ir interesų sritys apima homiletiką, evangelizaciją,  komunikaciją ir ekumeninį dialogą. Asociacijų Societas Homiletica ir ESWTR (European Society of Women in Theological Research) narė. Kalba anglų, prancūzų ir italų kalbomis. Šiuo metu dėsto homiletiką ir Bažnyčios komunikaciją, retoriką bei teologijos įvadą Tesalonikų Aristotelio  universitete.

web plakatas