Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Mažoje Karmėlavos šv. Onos parapijos viešojoje koplyčioje - Motinos diena – ypatinga šventė, kurios metu pagerbiamos mamos, močiutės bei krikšto mamos. Šv. Mišių metu klebonas laimina mamas. Vėliau Carito bei Šeimų grupės aktyvas dalina joms gėles ir rankų darbo atvirukus. Jautriausia dovana  – tradicinis muzikinis koncertas.

Šių metų gegužės 1–ą dieną parapijiečiai rinkosi į neeilinį koncertą. Koncertavo Kauno styginių instrumentų kvartetas, vadovaujamas prof. Sauliaus Bartulio ir puikusis tenoras - Kauno muzikinio teatro solistas Mindaugas Zimkus. Neišdildomą įspūdį paliko populiariausių pasaulinės klasikos autorių kūriniai, išsilieję nuostabiausiai suvirpintais balso ir smuiko stygų deriniais.
D. L.

   

Svetainėje lankosi 8 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija