2015 m. lapkričio 27 d. Karmėlavos parapijos šventovėje vyko renginys, skirtas Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus - pataisos namų Socialinės integracijos į visuomenę skyriaus jaunimo apdovanojimams padėkos raštais.
Renginyje dalyvavo KNTI - pataisos namų direktorius Arvydas Venclovas, Socialinės integracijos į visuomenę skyriaus viršininkas Gintaras Lukavičius, viršininko pavaduotoja Ina Gustienė, skyriaus psichologė Kotryna Mažikytė, Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė bei gausus būrys Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos mokinių ir mokytojų. Gimnazijai atstovavo direktorės pavaduotoja Margarita Aušrytė Elijošienė.
Septyni KNTI pataisos namų Socialinės integracijos į visuomenę skyriaus auklėtiniai buvo apdovanoti parapijos padėkos raštais už vykdytus kapinių ir šventoriaus tvarkymo darbus šiltuoju vasaros metu.
Taip pat parapijos klebonas pareiškė padėką KNTI - pataisos namų vadovybei už bendradarbiavimą suteikiant galimybes KNTI - pataisos namų auklėtiniams įgyti ir tobulinti darbinius įgūdžius ir plėtoti socialinę veiklą tvarkant ir gražinant parapijos aplinką. Besidarbuodamas jaunimas susipažino ne tik su medžio faktūros ypatumais, bei ir akmens faktūros subtilybėmis.

KNTI - pataisos namų Integracijos skyriaus jaunuoliai buvo supažindinti su krikščioniškos liturgijos ypatumais bei teikė pagarbą palaidotiems parapijos žemėse ainiams.

• klebono_padeka0
  • klebono_padeka3