Šv. Mišių laikas
Karmėlavos viešojoje  Šv. Onos
koplyčioje

 

Šiokiadieniais

9 val.

Šeštadieniais

10 val.

Sekmadieniais

10 val.

12 val.

Kitu laiku - pagal susitarimą su klebonu

   

Marijos radijas  

marijosradijas

   

PTM logo svetainems su fonu

   

KPL logotipas

   

Kauno II dekanatas  

Kauno 2 dekanatas

   

Karmėlavos Šv. Onos parapijoje kelinti metai tradiciškai Šeimų grupė ir Carito darbuotojai renkasi bendrai maldai bei susibūrimui prie adventinio stalo. Gruodžio 17 d. dalyviai dalinosi prisiminimais apie Advento, Kūčių ir Šv. Kalėdų tradicijas, vaišinosi adventiniais valgiais, kūčiukais. Apie asmeninius vaikystės išgyvenimus prieškalėdiniame laikotarpyje tremtyje, bei actekų buities ir gyvenimo tradicijas pasakojo parapijietė Vida Brazaitienė, klausėmės pasakojimo iš Bruno Ferrero knygelės, dalinomės palinkėjimais stiprindami ir palaikydami vieni kitus. Kviečiame prisijungti naujas šeimas prie parapijos šeimų grupės.

Asta Davidavičienė

   

Svetainėje lankosi 8 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© Karmėlavos šv. Onos parapija