Krikščionių profsąjungos kvietimas

KRIKŠČIONIŲ PROFSĄJUNGA KVIEČIA visus Lietuvos krikščionis ir geros valios žmones, branginančius sąžinės, religijos ir žodžio laisvę prisidėti prie profsąjungos veiklos stiprinimo ir finansinio fondo telkimo iniciatyvos, skiriant 0,6 % nuo GPM dalį, kurią galima paskirti išskirtinai tik profsąjungoms.

Skiriant 0,6 % nuo GPM Krikščionių profsąjungai, galima ir toliau skirti 1,2 % nuo GPM tam, kam buvo skiriama iki šiol. Tai visiškai skirtingos ir tarpusavyje nekonkuruojančios GPM paskyrimo galimybės.

„Labai raginu visus Lietuvos žmones Krikščionių profsąjungai skirti 0,6 % nuo GPM, kad profsąjunga sukaupusi reikalingą fondą, ateityje, kai iškils reikalas, galėtų sėkmingai apginti tikinčiųjų teises. Sovietmetį, kuomet buvo persekiojama Bažnyčia, ją gynė Katalikų Bažnyčios Kronika, Katalikų komitetas, šiandien šį uždavinį stengiasi perimti Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga", - KVIEČIA KRIKŠČIONIŲ PROFSĄJUNGOS DVASINIS VADOVAS J. EM. KARDINOLAS SIGITAS TAMKEVIČIUS SJ.

skelbimas