Karmėlavoje lankėsi Švč. Trejybės bendruomenė Gloriosa Trinita iš Lomžos (Lenkija)

Nei žvarbus rudeniškas oras, nei pasiruošimas artėjančioms Vėlinėms nesutrukdė Karmėlavos šv. Onos parapijos viešojoje koplyčioje susitikti maldai dviem bendruomenėms.

Šv. Mišios lenkų ir lietuvių kalbomis vyko jas aukojant kunigui Kęstučiui Vilučiui ir kunigui svečiui Jacekui Czaplicki dalyvaujant svečiams iš Lomžos Švč. Trejybės bendruomenės Gloriosa Trinita chorui ir seserims elžbietietiems (popiežiaus teisių).

Nepakartojamas ir stiprus jausmas šlovinti Viešpatį skirtingomis kalbomis. Tuomet pajunti tą tikrąją tikėjimo prasmę ir jėgą, nugalinčią visas negandas.
Visi dalyviai pajuto bendrystę viename krikšte ir viename tikėjime.

Ačiū Dievui, Trejybėje vienam!

22815540 1347644092030051 5681421906383596898 n

Šv. Mišių laikas

Karmėlavos Šv. Onos viešojoje koplyčioje

Lapkričio 1 d. (Visų šventųjų diena) 10 val. ir 12 val.

Lapkričio 2 d. (Vėlinės) 10 val.

Seminaras MALDOS GRUPIŲ VADOVAMS "Malda su Biblija" vyks SPALIO 20D., PENKTADIENI, 16 - 20 VAL.

PASIKEITĖ artimiausio seminaro parapijų referentėms data. Ateinantį ketvirtadieni seminaras nevyks. Artimiausias seminaras referentėms "Parapijų dokumentų tvarkymas" vyks LAPKRIČIO 9D., KETVIRTADIENI, 10 - 16 VAL.

Seminaras PARAPIJŲ FLORISTAMS IR DEKORUOTOJAMS "Dekoravimo gėlėmis pagrindai" vyks SPALIO 26 D., KETVIRTADIENI, 10 - 16 VAL.

Seminaras PARAPIJŲ VARGONININKAMS "Būti Bažnyčios tarnu" vyks LAPKRIČIO 16 d., ketvirtadieni, 10 - 16 val.

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, parapiją ir kontaktus (el. paštą arba telefoną).

2017-10-15 LAIDA „ŠVENTADIENIO MINTYS“

Artėja Pasaulinė Lyderystės konferencija ir laidos kūrybinė grupė pakalbino šia tema apžvalgininką, žurnalistą Vidmantą Valiušaitį ir vieną iš šių metų konferencijos pranešėjų pastorių Mindaugą Palionį. Labai paliečiančios istorijos kaip lyderis keičia narkomanų, teistųjų, benamių gyvenimus. Laidoje bus ir pačių pakilusių iš „dugno“ pasakojamų istorijų.

Autorė Diana Neimantienė, vedėja Dalia Michelevičiūtė

Šio sekmadienio laida „Šventadienio mintys“ 7.30 val. per LRT ir 16 val. per LRT Kultūrą.

Svetainėje lankosi 17 svečių ir nėra prisijungusių narių