Karmėlavos Šv. Onos parapijos šeimų grupė

Karmėlavos Šv. Onos parapijos šeimų grupė įkurta 2012 metų pradžioje. Tai savanoriška iniciatyva paremta veiklos grupė, vienijanti Karmėlavos parapijos šeimas ir jas palaikančius narius.

Misija - darnios, sveikos, blaivios katalikiškos šeimos kūrimo skatinimas, šeimų krikščioniško gyvenimo ugdymas.

Tikslai - šeimų grupės susibūrimo ir gyvavimo tikslas yra skatinti parapijos šeimas ir jas palaikančius narius bendradarbiauti bei aktyviau dalyvauti parapijos gyvenime ir veikloje, giliau pažinti krikščioniškąsias vertybes.

Pagrindiniai šeimų grupės uždaviniai:

• Atstovauti parapiją II dekanato šeimų grupių renginiuose ir susitikimuose;
  • Įsiklausyti j pozityvias parapijiečių iniciatyvas, bei skatinti jų įgyvendinimą;
  • Ugdyti bendruomeniškumą, dalytis dvasingumo patirtimi;
  • Kurti parapijos vaikams krikščionišką erdvę.

Veikla:

• organizuojamos paskaitos, seminarai, susitikimai šeimoms aktualiomis temomis;
  • organizuojamos neformalios išvykos šeimoms;
  • kartu švenčiame krikščioniškas bei tautines šventes;
  • sekmadieniais drauge švenčiame šv. Mišias;
  • rengiame šeimų susitikimus, giliname savo tikėjimą, tarpusavio supratimą, kartu ieškome atsakymų j įvairius šeimyninio gyvenimo iššūkius;
  • dalyvaujame Katalikų Bažnyčios renginiuose, skirtuose šeimai, bei II dekanato šeimų grupių susitikimuose;
  • organizuojamos talkos, puošiant koplyčią šventėms bei gerinant aplinką;
  • rengiami bendri projektai su parapijos "Caritu".

Renkamės du kartus per mėnesį parapijos salytėje arba pagal poreikį. Maloniai kviečiame visas Karmėlavos parapijos šeimas - ir pilnas, ir nepilnas, ir su vaikais, ir jų neturinčias, bei šeimas palaikančius narius jungtis prie mūsų grupės ir dalyvauti jos veikloje.