Kartu su naujais mokslo metais pradedame naująjį Dievo Tėvo Širdies – Betanijos bendruomenės sezoną. Kviečiame keliauti tikėjimo kelionę kartu su mūsų bendruomene.

Spalio 21-23 d. siūlome rekolekcijas su tėvu Gert Overmeer „Ateikite pas mane visi, visi kurie vargstate... (Mt 11,28)“. Tėvas Gert yra kunigas iš Olandijos, jau 20 metų dirbantis sielovadinį darbą su jaunimu bei žmogaus asmenybės atstatymu.

LAPKRIČIO 25-27 D. KVIEČIAME MOTERIS IR MERGINAS Į VIDINIO IŠGYDYMO REKOLEKCIJAS su misioniere Myriam Fourchaud (Prancūzija) „Nebijok, mano dukra, visa, ko prašai, aš padarysiu!“. Įsiklausysime į Bažnyčios mokymą moters pašaukimo klausimu, kuris kviečia kiekvieną moterį tapti Dievo bendradarbe, kuriant ramybę pasaulyje.

GRUODŽIO 30 D. – SAUSIO 1 D. NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS – rekolekcijos su tėvu Pierre Aguila (Prancūzija) „Štai aš visa darau nauja! (Apr 21,5)“. Jų metu turėsite galimybė apmąstyti praeitus metus ir šventiškai sutikti Naujuosius. Kunigas Pierre Bažnyčiai tarnauja 35 metus ir yra Jono Pauliaus II bendruomenės įkūrėjas.

VASARIO 17-19 D. ŠLOVINIMO REKOLEKCIJOS su tėvu Baldo Alagna (Italija) „Tikėk ir matysi Dievo šlovę“. Kunigas Baldo yra Jono Pauliaus II bendruomenės namų vadovas, muzikos DJ (didžėjus), kuris pradėjo
kurti ir globoti krikščioniškų diskotekų misiją Prancūzijoje ir Italijoje. Diskotekų metu jis panaudoja galimybę paskelbti Gerąją Naujieną žmonėms ir turi ypatingą pašaukimą dirbti su jaunąja karta.

KOVO 3-5 D. VIDINIO IŠGYDYMO REKOLEKCIJOS moterims su misioniere Myriam Fourchaud (Prancūzija) „Tavo pašaukimas – būti mylimiausia dukra“.
BALANDŽIO 28-30 D. VIDINIO IŠGYDYMO REKOLEKCIJOS su psichoterapeutu Wim du Plessis (Belgija) „Dievas yra Meilė – susitik su Tėvu“. Dievo Tėvo, kuris atstato kiekvieno iš mūsų širdis tema skirta susitikti su Dievu Tėvu kaip asmeniu ir būti perkeistiems per Jo Širdį.

BIRŽELIO 16-18 D. VIDINIO IŠGYDYMO REKOLEKCIJOS su tėvu Baldo Alagna (Italija) „Priimk Šventąją Dvasią“.

LIEPOS 16-19 D. REKOLEKCIJŲ ŽYGIS GAMTOJE su tėvu Robert Wrona (Prancūzija). Kasmetinis baidarių žygis – rekolekcijos „Poilsis su Dievu ir Dievuje“.

Daugiau informacijos apie rekolekcijas (laikas, vieta, auka) paskelbsime bendruomenės tinklapyje http://betanijos.mozello.lt/ ir taip pat atsiųsime į el. paštą likus mėnesiui laiko iki rekolekcijų.
Registracija atidaroma taip pat likus mėnesiui laiko iki rekolekcijų, ji vyksta tinklapyje arba informacijoje nurodytu mobiliuoju telefonu. Registracija gali būti uždaryta anksčiau, jeigu dalyvių skaičius pasiekia ribą.

Visose rekolekcijose (išskyrus lapkričio ir kovo mėn. moterų rekolekcijas su Myriam Fourchaud) numatoma atskira programa vaikams su jų priežiūros tarnybėle, taigi laukiame taip pat ir šeimų su vaikais.

Betanijos bendruomenė